فراخوانی ...
حضور مقتدرانه استعدادهای برتر و نخبگان مهارتی استان تهران در اردوی آمادگی چهل و سومین مسابقات جهانی … نسخه چاپی RSS
 • پنج‌شنبه 22 آبان 1393 ساعت 10:02
  حضور مقتدرانه استعدادهای برتر و نخبگان مهارتی استان تهران در اردوی آمادگی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل 2015 مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از درخشش تیم نخبگان مهارتی استان تهران با کسب 13 مدال و 16 دیپلم افتخار در چهاردهمین و پانزدهمین مسابقات ملی مهارت و راهیابی هفت نفر از استعدادهای برتر و نخبگان مهارتی استان به اردوی مسابقات جهانی برزیل 2015 خبر داد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور، با اشاره به برگزاری اردوی آموزشی در دو مرحله تخصصی و ویژه، بیان داشت: انجام سنجش مهارت های عملی، علمی و روانشناختی پس از پایان دوره تخصصی از کلیه نخبگان مهارتی سنجش ویژه بعمل آمده و نفرات برتر در نیمه نخست اردیبهشت ماه سال 94 مشخص می شوند.

   

  وی ایجاد بستر مناسب برای رقابت سالم بین مهارت آموختگان، شکوفایی استعدادهای مهارتی جوانان، فراهم کردن زمینه مناسب برای حضور در مسابقات و عرصه های بین المللی و جهانی را از جمله اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت عنوان نمود.

   

  مدیرکل استان، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را به عنوان نماینده ایران در سازمان جهانی مهارت (WSI) مطرح نمود و گفت: سازمان به طور سالانه مسابقات ملی مهارت را در کشور برگزار و برگزیدگان آن را برای شرکت در مسابقات جهانی مهارت که هر دو سال یکبار در یکی از کشورها برگزار می شود، اعزام می کند.

   

  وی با اشاره به اینکه شبکه ملی نخبگان مهارتی در کشور کلید خورده است، گفت: بنیاد ملی نخبگان هم آ یین نامه پشتیبانی از برگزیدگان مسابقات ملی و بین المللی مهارت را تصویب کرده است.

   

  خانپور گفت: بر اساس این مصوبه برگزیدگان رتبه اول تا سوم مسابقات دو سالانه جهانی مهارت و نیز مسابقات سراسری ملی مهارت از یک سری مزایای ویژه برخوردار می شوند و طبق این مصوبه آقایان خدمت سربازی را در مجموعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای می گذرانند و به عنوان کارشناس مربی یا مربی کارگاهها و کمک مربی در کنار اساتید کارگاههای آموزشی خدمت سربازی خود را می گذرانند.

   

  لازم به توضیح است هفت نفر از استعدادهای برتر استان تهران، علی اکبر کوشمغانی، امید شاطرزاده، آرمین پولادی کندآبادی، امین عبداللهی ترامونی، رضا خیری، بهمن علیدادی و بهزاد شمشیری به ترتیب در رشته های تبرید و تهویه، جواهرسازی، طراحی مهندسی مکانیک، فرز CNC، فناوری اتومبیل، فناوری اطلاعات – راهکارهای نرم افزاری و فناوری طراحی گرافیک به اردوی آمادگی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل 2015 راه یافتند.  خبر| اجتماعی
  نام منبع: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  شماره مطلب: 2577
  دفعات دیده شده: 2884 | آخرین مشاهده: 35 دقیقه پیش
مرتبط
 • توسعه آموزش های مهارتی با استفاده ازظرفیت های بین المللی / طرح ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش رایانه به نابینایان

  توسعه آموزش های مهارتی با استفاده ازظرفیت های بین المللی / طرح ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش رایانه به نابینایان
  معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در مراسم افتتاحیه نخستین مرکز تخصصی آموزش محصولات سامسونگ، به استفاده از ظرفیت های سازمان های بین المللی تاکید و طرح ویژه سازمان آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش رایانه به نابینایان را اعلام نمود.
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 10 دی 1393
 • مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت

  مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت
  مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل– 2015 در روزهای یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد.
  خبر | اجتماعی | شنبه 13 اردیبهشت 1393
 • مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل


  مرحله استانی پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل– 2015 در روزهای یازدهم و دوازدهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
  اطلاعیه | اجتماعی | چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
 • ثبت نام مرحله دوم پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت

  ثبت نام مرحله دوم پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت
  ثبت نام مرحله دوم پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت (برزیل–2015) از تاریخ 26/11/92 تا 15/12/92 صورت می گیرد.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 28 بهمن 1392
 • ثبت نام پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت ( برزیل–2015 )

  ثبت نام پانزدهمین مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت ( برزیل–2015 )
  علاقمندان به شرکت در پانزدهمین مسابقات ملی مهارت انتخابی چهل و سومین مسابقات جهانی مهارت برزیل– 2015 می توانند در یکی از دو بازه زمانی 1/11/92 تا 10/11/92برای شرکت در آزمون مورخ 25 بهمن ماه سال جاری و یا 26/11/92 تا 15/12/92 برای آزمون مورخ 23 اسفند ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود به صورت …
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 25 دی 1392