فراخوانی ...
پیشگامان پیشرفت، 18 اردیبهشت ماه گرد هم می آیند نسخه چاپی RSS
 • شنبه 30 فروردین 1393 ساعت 9:44
  پیشگامان پیشرفت، 18 اردیبهشت ماه گرد هم می آیند پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت 18 اردیبهشت ماه با حضور فرهیختگان و اندیشمندان جوان کشور در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

  علی متقیان، سرپرست دبیرخانه پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: گفتمان سازی در زمینه مباحث مربوط به پیشرفت در بین جوانان بویژه دانشجویان و مهیا کردن بسترهای لازم برای مشارکت و حضور فعال دانشجویان در مراحل تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از جمله اهداف مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در برگزاری این کنگره هاست.

   

  وی در تشریح محورهای چهارگانه این کنگره گفت: محورهای اعلام شده برای کنگره با عناوین "پیشرفت اقتصادی"، "پیشرفت فرهنگی و معنوی"، "پیشرفت اجتماعی" و "پیشرفت علم وفناوری" با شعار سال یعنی "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" و اندیشکده های تعریف شده در مرکز، مطابقت دارد.

   

  متقیان اظهار امیدواری کرد با فضای ایجاد شده در جامعه، مشارکت دانشجویان در طرح مباحث مربوط به کنگره قابل توجه باشد.

   

  مسؤول دفتر ارتباطات و گفتمان سازی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در ادامه درباره نحوه ثبت نام و حضور در کنگره نیز گفت: دانشجویان می توانند آثار قلمی و هنری و پایان نامه های تحصیلی خود در این محورها را از طریق پایگاه اطلاع رسانی کنگره به نشانی kpip.ir به دبیرخانه ارسال و برای شرکت در کنگره ثبت نام کنند.

   

  متقیان با اعلام آمادگی کنگره برای پذیرش مقالات دانشجویان و فرهیختگان جوان تا 5 اردیبهشت ماه از دانشجویانی که مایل به حضور در کنگره هستند درخواست کرد که در موعد مقرر با ثبت نام در وبگاه، آمادگی خود را برای حضور در کنگره اعلام کنند.

   

  سرپرست دبیرخانه کنگره پیشگامان پیشرفت همچنین از تصمیم ستاد برگزاری کنگره برای معرفی پایان نامه های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف تشویق دانشجویان به پرداختن به موضوع پیشرفت در پایان نامه های تحصیلی، خبر داد و افزود: برای اولین بار در پنجمین کنگره و در ادامه آن در دیگر کنگره های پیشگامان پیشرفت، پس از داوری، از رساله ها و پایان نامه های منتخب با اهدای جوایز نقدی، تقدیر به عمل خواهد آمد.

   

  وی اضافه کرد: بر این اساس، دبیرخانه پنجمین کنگره، از آن دسته از فارغ التحصیلان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد و دکتری و معادل حوزویِ واجد شرایط که مایل هستند رساله یا پایان نامه آنان در پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت، ارزیابی شود دعوت می کند از طریق سامانه kpip.ir ثبت نام و آمادگی خویش را برای حضور در کنگره و داوری پایان نامه اعلام کنند.

   

  مسؤول دفتر ارتباطات و گفتمان سازی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت شرط پذیرش پایان نامه ها و رساله ها را در این کنگره داشتن ارتباط موضوع پایان نامه با یکی از محورهای چهارگانه کنگره عنوان کرد و افزود: از دیگر شرایط تعیین شده، گذشت کمتر از پنج سال از تاریخ دفاع پایان نامه و ارسال مدارک مورد نیاز تا پنجم اردیبهشت ماه 1393 به دبیرخانه کنگره است.

   

  متقیان تأکید کرد: از پدیدآورندگان خواسته شده است، چکیده پایان نامه را به صورتی تهیه و ارسال کنند که متن ارسال شده، قابلیت ارزیابی اولیه را داشته و شرکت کننده، آمادگی ارائه متن پایان نامه را پس از درخواست ستاد کنگره داشته باشد.

   

  سرپرست دبیرخانه پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت با اشاره به اینکه در کنگره های آینده نیز از پایان نامه های مربوط به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، قدردانی خواهد شد، از دانشجویان رشته های مربوط که در نظر دارند موضوع پایان نامه انتخاب کنند دعوت کرد در انتخاب موضوع، تأملی در موضوعات مربوط به الگوی پیشرفت کشور داشته باشند.  خبر| اجتماعی
  نام منبع: ایسنا
  شماره مطلب: 2366
  دفعات دیده شده: 2032 | آخرین مشاهده: 8 ساعت پیش
مرتبط
 • مراسم اختتامیه دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی صورت گرفت

  مراسم اختتامیه دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی صورت گرفت
  اهدای تندیس و لوح سپاس جایزه ویژه نهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  خبر | اجتماعی | یکشنبه 26 آذر 1391
 • در مراسم اختتامیه دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی صورت گرفت

  در مراسم اختتامیه دومین کنگره جهانی کارگزاران مسلمان روابط عمومی صورت گرفت
  اهدای تندیس و لوح سپاس جایزه ویژه نهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 21 آذر 1391
 • نقش حمایت های دولت در گسترش کارآفرینی در میان زنان


  نقش حمایت های دولت در گسترش کارآفرینی در میان زنان 1- مقدمه امروزه میزان مشارکت زنان درفعالیت های اقتصادی - اجتماعی، به یکی از شاخص های مهم توسعه انسانی مبدل گردیده است . ولی حضور در بازار کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، زیرا فعالیت اقتصادی زنان رابطه مستقیمی …
  مقاله | اجتماعی | سه‌شنبه 17 مرداد 1391
 • تشکیل کمیته عالی ارتباط دانشگاه و صنعت در دانشگاه فنی و حرفه ای


  جلسه ای با حضور دکتر شفیعی ؛رییس دانشگاه فنی و حرفه ای ، تعدادی از مدیران ستادی و روسای مراکز تابعه در زمینه ی تشکیل کمیته ی تخصصی ارتباط صنعت و دانشگاه و همچنین هماهنگی های لازم برای برگزاری هر چه با شکوه تر هجدهمین کنگره ارتباط دولت ،دانشگاه و صنعت برای توسعه ملی برگزار شد .
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 30 دی 1393
 • امروز ؛ همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران

  امروز ؛ همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران
  نخستین همایش بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی ایران، امروز و فردا با حضور صنعتگران ، محققان، متخصصان ، کارشناسان و دانشجویان حوزه صنعت کاشی و سرامیک و همچنین مقامات دولتی و غیر دولتی در تهران برگزار می شود.
  خبر | اجتماعی | شنبه 8 آذر 1393