فراخوانی ...
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند:دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال نسخه چاپی RSS
 • سه‌شنبه 26 فروردین 1393 ساعت 11:47
  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند:دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی "مهارت آموزی و اشتغال" از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور صاحبنظران و پژوهشگران آموزش های فنی و حرفه ای داخلی و خارجی، روز چهارشنبه مورخ 17/2/93 اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود.

  دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اعلام این خبر گفت: این سازمان در راستای حضور مؤثر در عرصه بین الملل و تبادل تجارب جهانی در حوزه آموزش های مهارتی اقدام به برگزاری دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در ایران نموده است.

   

  رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت: از  671 چکیده  ارسالی به دبیرخانه 345  چکیده پذیرفته شد و حدود 300 مقاله کامل در مرحله داوری قرار دارد.

   

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اهداف برگزاری همایش مذکور بیان داشت: شناسایی چالش ها، فرصت ها، نقاط قوت و ضعف آموزش های مهارتی؛ راهبردها و راهکارهای توسعه مهارت آموزی و اشتغال؛ فرهنگ سازی برای گسترش توجه به آموزش های مهارتی؛ فراهم کردن زمینه مشارکت صاحبنظران داخلی و بین المللی در نظام آموزش مهارتی؛ بهبود اثربخشی وکارآیی آموزش های مهارتی؛ تقویت جایگاه آموزش های مهارتی در بخش های صنعتی، کشاورزی و خدماتی و ... از جمله اهداف برگزاری دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در ایران در دو بعد ملی و  بین المللی است.

   

  معاون وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی درخصوص محورهای این همایش گفت: دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال در ایران، در محورهای حماسه اقتصادی و نقش آموزش های مهارتی در تحقق آن، طراحی نظام آموزش مهارتی با رویکرد نظام جامع مهارت و فناوری و زیر نظام های آن،  ارتباطات فراملی و آینده پژوهی در حوزه آموزش های مهارتی و - توسعه اخلاق حرفه ای در آموزش های مهارتی برگزار می شود.

   

  دکتر کورش پرند بیان داشت: با توجه به ابلاغ سیاست های کلی اشتغال از سوی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و همچنین استفاده از ظرفیت های بین المللی این سازمان در مسیر تحقق راهبرد های  اقتصاد مقاومتی،  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان نهاد اصلی آموزش های غیر رسمی مهارتی در کشور، دومین همایش ملی و اولین همایش بین المللی «مهارت آموزی و اشتغال» را در اردیبهشت ماه سال 1392 برگزار کرد.

   

  وی ادامه داد: نظر به اهمیت و بازتاب گسترده ای که این همایش در میان دست اندرکاران و پژوهشگران داشت و همچنین با توجه به ابلاغ شورای سیاست گذاری همایش، سومین همایش ملی و دومین همایش بین المللی «مهارت آموزی و اشتغال » در اردیبهشت ماه 1393 برگزار می شود.  خبر| اجتماعی
  نام منبع: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  شماره مطلب: 2352
  دفعات دیده شده: 2088 | آخرین مشاهده: 7 ساعت پیش
مرتبط
 • سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار کرد: دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال

  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار کرد: دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال
  دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی "مهارت آموزی و اشتغال" از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور صاحبنظران و پژوهشگران آموزش های فنی و حرفه ای داخلی و خارجی، روز چهارشنبه مورخ 17/2/93 اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد.
  خبر | اجتماعی | شنبه 20 اردیبهشت 1393
 • هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری: آغاز به کار دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال

  هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری: آغاز به کار دومین همایش بین المللی مهارت آموزی و اشتغال
  دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی "مهارت آموزی و اشتغال" از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور صاحبنظران و پژوهشگران آموزش های فنی و حرفه ای داخلی و خارجی، روز چهارشنبه مورخ 17/2/93 اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد آغاز به کار می کند.
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393
 • پنل های تخصصی دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال

  پنل های تخصصی دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال
  عنوان پنل های تخصصی دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی "مهارت آموزی و اشتغال" اعلام شد.
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393
 • برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت محور با حضور اساتید بین المللی حوزه های مهارتی

  برگزاری کارگاه های آموزشی مهارت محور با حضور اساتید بین المللی حوزه های مهارتی
  در حاشیه دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال، سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور کارگاه های آموزشی مهارت محور را مورخ 18 /2/93 با حضور اساتید بین المللی حوزه های مهارتی در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می کند.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 8 اردیبهشت 1393
 • سخنرانان بین المللی دومین همایش بین المللی همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال مشخص شدند

  سخنرانان بین المللی دومین همایش بین المللی همایش ملی مهارت آموزی و اشتغال مشخص شدند
  دومین همایش بین المللی و سومین همایش ملی "مهارت آموزی و اشتغال" از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با سخنرانی صاحبنظران و پژوهشگران آموزش های فنی و حرفه ای بین المللی روز چهارشنبه مورخ 17/2/93 اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می شود.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 8 اردیبهشت 1393