فراخوانی ...
برگزاری نشست هم اندیشی بازاریابی، بازارسازی، برندسازی و شبکه فروش نسخه چاپی RSS
 • دوشنبه 30 دی 1392 ساعت 9:33
  برگزاری نشست هم اندیشی بازاریابی، بازارسازی، برندسازی و شبکه فروش نشست هم اندیشی بازاریابی، بازارسازی، برندسازی و شبکه فروش در راستای آموزش های بازار محور مورخ 29/10/1392 برگزار شد.

  این نشست با توجه به اهمیت آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای  و اجرای الگوی آموزشی آموزش، تولید، بازاریابی و فروش  و با هدف ایجاد شبکه بازاریابی و فروش با حضور دکتر کورش پرند، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان، جمعی از مدیران ستادی و استانی این سازمان، بازاریابان، بازارسازان، برندسازان و شبکه های فروش همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) امروز یکشنبه مورخ 29/10/1392 در محل این سازمان برگزار شد.

   

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست از تمرکز فعالیت بازاریابی و فروش بر روی مشاغل خانگی و محصولات تولیدی در مناطق روستایی و عشایری خبر داد و افزود: شبکه فروشی با استفاده از ظرفیت های بخش غیر دولتی برای کمک به مشاغل کوچک، مشاغل خانگی و فروش محصولات تولیدی توسط مهارت آموختگان فنی و حرفه ای ایجاد خواهد شد.

   

  دکتر کورش پرند با اشاره به اینکه این سازمان متولی آموزش های غیررسمی مهارتی در کشور و دارای 700 مرکز ثابت دولتی و 13هزار و 500 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال در بخش خصوصی در حوزه های صنعت، خدمات و کشاورزی است بیان داشت: این سازمان از امکانات و تجهیزات آموزشی منحصر به فردی برخوردار است.

   

  معاون وزیر تعاون با اعلام این خبر که سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تاکنون بیش از 5 هزار استاندارد آموزشی در حوزه های خدمات، صنعت، کشاورزی و فرهنگ و هنر طراحی و تدوین کرده است بیان داشت: استانداردهای این سازمان بین المللی است.

   

  دکتر کورش پرند در ادامه از طراحی دیپلماسی مهارت در راستای توسعه تعاملات بین الملل خبر داد و افزود: در این  راستا بالغ بر 300 نفر از مربیان کشورهای افغانستان،عراق ،لبنان و کشورهای آفریقایی آموزش های فنی و حرفه ای را در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی وحرفه ای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور فرا گرفتند.

   

  وی در ادامه، دیپلماسی مهارت را به عنوان راهکاری برای رسیدن به دیپلماسی عمومی دانست.

   

  دکتر کورش پرند با اشاره موفقیت تیم ملی مهارت کشورمان در چهل و دومین مسابقات جهانی مهارت آلمان – 2013 و کسب مقام چهارم جهانی در میانگین امتیاز تیمی بین 52 کشور شرکت کننده بیان داشت: کشور جمهوری اسلامی ایران در حوزه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای از جایگاه ویژه ای در دنیا برخوردار است.

   

  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تقاضا محوری را سرلوحه برنامه خود قرار داده است بیان داشت: در این راستا این سازمان الگوی آموزشی آموزش، تولید، بازاریابی و فروش را طراحی کرد.

   

  وی در ادامه افزود: برای اجری این طرح از ظرفیت های موجود در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت اشتغال این وزارت خانه، بانک توسعه تعاون، صندوق مهر امام رضا (ع) ، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، کارآفرینان استفاده شده است.

   

  دکتر کورش پرند بیان داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اولویت خود را در فاز اول در راستای اجرای الگوی آموزشی آموزش، تولید، بازاریابی و فروش در رشته های نساجی و پوشاک، سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی، گیاهان دارویی، قالی بافی و بازاریابی، بازارسازی و برند سازی قرار داده است.

   

  رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه از راه اندازی شهرک آموزشی نساجی و پوشاک در اشتهارد استان البرز در راستای الگوی آموزشی آموزش، تولید، بازاریابی و فروش خبر داد و گفت: با راه اندازی این طرح حدود یک هزار نفر در حین آموزش مشغول به کار نیز می شوند.

   

   معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص طرح آموزش، تولید، بازار یابی و فروش توضیح داد: اجرای این طرح می تواند از طریق معرفی افراد توسط سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد شهید صورت بگیرد که افراد معرفی شده توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مورد مشاوره و هدایت شغلی قرار می گیرند و افراد مورد نظر و مستعد شناسایی و انتخاب می شوند.

   

  رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور با بیان اینکه الگوی آموزشی آموزش، تولید، بازاریابی و فروش انعطاف پذیر است، افزود: این الگوی آموزشی طوری طراحی شده است که می توانیم  در رشته های مختلف این طرح را اجرایی نماییم.

   

  وی در پایان ، خواستار همکاری بازاریابان، بازارسازان، برندسازان و شبکه های فروش در بحث بازاریابی و فروش محصولات مهارت آموختگان آموزش های فنی و حرفه ای شد.

   

  وی اظهار امیدواری کرد: با همکاری بازاریابان، بازارسازان، برندسازان و شبکه های فروش بتوانیم  آموزشگاههای حرفه ای  بازاریابی و فروش ایجاد کنیم تا شبکه بازاریابی و فروش را آموزش دهد و بتوانیم این طرح را عملیاتی کنیم.

   

  شایان ذکر است، حاضرین در این نشست دیدگاهها و نظرات خود را در خصوص بازاریابی و فروش محصولات مهارت آموختگان آموزش های فنی و حرفه ای مطرح کردند.  خبر| اجتماعی
  نام منبع: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
  شماره مطلب: 2178
  دفعات دیده شده: 2921 | آخرین مشاهده: 13 ساعت پیش
مرتبط
 • برگزاری نشست هم اندیشی کارآفرینان فرش و قالی بافی

  برگزاری نشست هم اندیشی کارآفرینان فرش و قالی بافی
  نشست هم اندیشی کارآفرینان فرش و قالی بافی در راستای ایجاد اشتغال پایدار مبتنی بر آموزش های مهارتی مورخ 29/10/1392 برگزار شد.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 30 دی 1392
 • تکنیک خلاقیت 3


  تکنیک 6 کلاه فکری: شش جنبه یا سبک فکری را تعریف کرده و برای هر یک کلاه رنگی خاصی را به عنوان سمبل تعیین می کند. کلاه سفید: با موضوعات و شکل های واقعی سروکار دارد . بدون هیچگونه قضاوتی فقط واقعیت ها مورد جستجو قرار می گیرد. کلاه سرخ: برای بیان و جستجوی جنبه های هیجانی ، …
  صفحات داخلی | اجتماعی | دوشنبه 21 اسفند 1391
 • تصویب سه طرح در حوزه آموزش و اشتغال ازسوی شورای عالی اشتغال

  تصویب سه طرح در حوزه آموزش و اشتغال ازسوی شورای عالی اشتغال
  رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تصویب سه طرح در حوزه آموزش و از سوی شورای عالی اشتغال خبرداد و در ایجاد همگرایی در زمینه آسیب های اجتماعی تأکید کرد.
  خبر | اجتماعی | پنج‌شنبه 6 آذر 1393
 • صدور بیش از 11 هزار پروانه مهارت صنعت ساختمان در آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی در سال گذشته

  صدور بیش از 11 هزار پروانه مهارت صنعت ساختمان در آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی در سال گذشته
  مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی گفت: در سال گذشته به منظور تعیین صلاحیت فنی متقاضیان شرکت کننده در آزمون حرفه های مختلف صنعت ساختمان بیش از 11 هزار پروانه مهارت برای کارگران صنعت ساختمان در آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان غربی صادر شده است.
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 20 خرداد 1392
 • طراحی و تدوین مدل جدید آموزشی با عنوان آموزش محصول محور"


  در راستای نامگذاری سال جاری بعنوان "سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" و همچنین وضعیت اقتصاد مقاومتی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدل آموزشی جدیدی را با عنوان آموزش محصول محور -آموزش، تولید و فروش- را در دست طراحی و تدوین قرار داده است
  خبر | اجتماعی | دوشنبه 20 آذر 1391