فراخوانی ...
در راستای گسترش فرهنگ مهارت آموزی در توسعه فضای کسب و کار صورت می پذیرد نسخه چاپی RSS
 • چهارشنبه 23 مرداد 1392 ساعت 10:44
  در راستای گسترش فرهنگ مهارت آموزی در توسعه فضای کسب و کار صورت می پذیرد برگزاری نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و گذر مهارتی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان تهران

  مدیرکل استان در پایان خاطرنشان ساخت: علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند جهت رزرو غرفه، چاپ کتاب نمایشگاه، گذرهای مهارتی و ... با شماره 88939859 تماس و به آدرس:تهران0میدان فاطمی-خیابان فلسطین شمالی پایین تر از تقاطع زرتشت پلاک 493-واحد 3 و تارنمای:www.training.simatin.ir مراجعه نمایند.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از حضور و برگزاری نمایشگاه و گذر مهارتی این مجموعه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران جهت معرفی پتانسل های مهارتی و آموزشی فنی و حرفه ای در اشتغال مولد و پایدار ، توسعه فرهنگ مهارت آموزی و آشنایی اقشار مختلف جامعه با آموزش های محصول محور از تاریخ 21 لغایت 24 شهریورماه سال جاری خبر داد.

   حمیدرضا خانپور هدف از برگزاری این نمایشگاه را که با مشارکت آموزش و خدمات آموزشی نمایشگاه بین المللی انجام می پذیرد را نهادینه سازی آموزش های مهارتی در سبد خانوار و تحقق شعار هر ایرانی یک مهارت عنوان نمود و افزود: برگزاری نمایشگاه توانمندی های آموزش های فنی و حرفه ای در راستای منویات مقام معظم رهبری و خلق حماسه اقتصادی و در جهت افزایش تولیدات ملی و اشتغال زایی حاصل همفکری نخبگان علمی و اجرایی کشور می باشد.

  وی محورهای اصلی نمایشگاه را افزایش توجه مردم و مسئولان آموزشی به آموزش های هوشمند و مجازی، آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای، طراحی، تولید و تأمین تجهیزات آموزشی، کارگاهی و آزمایشگاهی خواند و اظهار داشت: علاقمندان می توانند نسبت به معرفی اقدامات انجام شده و مقایسه تطبیقی آن با شرایط بین المللی در محورهای آموزش های فنی و حرفه ای و کارگاهی در تمامی سطوح (از پیش دبستانی تا دانشگاه)، دانشگاه هوشمند و مجازی در مقاطع تحصیلات تکمیلی و کارشناسی و آموزش هوشمند و مجازی، تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و آزمایشگاهی در موسسات آموزشی (از پیش دبستانی تا دانشگاه) اقدام نمایند. 

  مدیرکل استان تهران آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای، آموزش های آکادمیک شامل آموزش عالی، آموزش متوسطه و آموزش کودکان، آموزش و ارزشیابی زبان های خارجی، آموزش های هوشمند، آموزش و ارزشیابی مجازی، آموزش های علمی، کاربردی و تخصصی، آموزش و ارزشیابی مالی و سرمایه گذاری، خدمات آموزشی و آزمایشگاهی، دانشگاه ها، موسسات و شرکت های خارجی فعال در حوزه آموزش و خدمات آموزشی و آموزش های عمومی و همگانی را از موضوعات این نمایشگاه عنوان نمود.

  خانپور با اشاره به برگزاری گذر مهارتی و آموزش های کارگاهی رایگان در رشته های مختلف در جوار این نمایشگاه، بیان داشت: گذر مهارتی در این نمایشگاه در راستای حمایت از تولید ملی و کارآفرینی، توسعه فرهنگ مهارت و کارآفرینی در جوانان و حمایت از آموزش های کپسولی برگزار شده و کارگاه های آموزشی و تخصصی می باشد که در حال برنامه ریزی با همکاری موسسات کارآموزی آزاد و  مشارکت کنندگان در نمایشگاه برگزار می شود.

     خبر| اجتماعی
  نام منبع: اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان تهران
  شماره مطلب: 1695
  دفعات دیده شده: 2717 | آخرین مشاهده: 5 ساعت پیش
مرتبط
 • افتتاح بیش از 50 کارگاه آموزشی گذر مهارتی در سطح استان تهران

  افتتاح بیش از 50 کارگاه آموزشی گذر مهارتی در سطح استان تهران
  همزمان با هفته ملی مهارت، کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای صورت گرفت
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 9 مرداد 1392
 • افتتاح مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پردیس

  افتتاح مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پردیس
  به مناسبت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور سیدحسین هاشمی، استاندار تهران و حسین طلا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان پردیس افتتاح شد.
  خبر | اجتماعی | چهارشنبه 23 بهمن 1392
 • برگزاری کارگاه آموزشی مشاغل خانگی در آموزش فنی و حرفه ای استان تهران

  برگزاری کارگاه آموزشی مشاغل خانگی در آموزش فنی و حرفه ای استان تهران
  کارگاه آموزشی مشاغل خانگی به منظور حمایت از متقاضیان مشاغل خانگی و توسعه فرهنگ کار ویژه دارندگان مجوز مشاغل خانگی آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برگزار شد.
  خبر | اجتماعی | یکشنبه 19 آبان 1392
 • ارتقای توانمدیهای جوانان معطوف به نیاز بازار با فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای میسر می باشد

  ارتقای توانمدیهای جوانان معطوف به نیاز بازار با فراگیری مهارت های فنی و حرفه ای میسر می باشد
  آموزشگاه آموزش فنی و حرفه ای آراد در رشته طراحی و دوخت و فناری مد ویژه خواهران با حضور خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و جمعی از مسئولان صنف طراحی و دوخت افتتاح و به بهره برداری رسید.
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 5 شهریور 1392
 • انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تهران با نیروی هوا و فضا سپاه تهران

  انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تهران با نیروی هوا و فضا سپاه تهران
  تفاهم نامه همکاری در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری، بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و نیروی هوا و فضا سپاه تهران منعقد گردید.
  خبر | اجتماعی | سه‌شنبه 18 تیر 1392